Manažer prodejny s příležitostí country manažera (se sídlem v Brně)

PREMIUM SPORT s.r.o.

Slovenská republika, Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
1st of August, 2021
Mzdové podmínky (brutto)
36 000 - 38 000 Kč/měsícZákladní plat + měsíční provize

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příležitost:
V rámci maloobchodního týmu je manažer prodejny zodpovědný za řízení a školení vysoce výkonných maloobchodních týmů, které zvýší povědomí o značce v České republice a na Slovensku. Během 6-12 měsíců školení Store Manager se Store Manager se seznámí s naší prodejní strategií a získá znalosti potřebné pro obsazení pozice COUNTRY MANAGER.
Po úspěšných školeních bude hlavním úkolem řídit 3-4 maloobchodní prodejny v oblasti CZ a SK.

Vaše povinnosti
• Buďte ambasadorem značky a vzorem pro zákazníky a váš tým
• Řízení a motivace týmu za účelem zvýšení prodeje a zajištění efektivity
• Analytování údajů o prodeji obchodů a vytváření akčních plánů
• Řešení dotazů a stížností zákazníků
• Zabývat se personálními otázkami, jako je pohovory s potenciálními zaměstnanci, provádění hodnocení a hodnocení výkonnosti, příprava pracovního harmonogramu
• Zajistěte standardy pro kvalitní zákaznický servis
• Zajistit soulad se všemi podnikovým standardy, zásadami a iniciativami
• Příprava a provádění renovací a hladké otevření nového maloobchodního obchodu
• Nepřetržitá komunikace s velitelstvím
• Komunikace s vedením centra
• Pravidelná zpětná vazba o trendech SK a CZ do ústředí

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Konkurenční základní plat
• Firemní auto po úspěšných trénincích
• Stabilní a rostoucí organizace
• Příležitosti k profesnímu rozvoji
• Náročná a rozmanitá pracovní příležitost
• Team building akce
• Pravidelné cestování do našeho ústředí v Budapešti

Informace o náboru

Pokud splňujete požadavky a chcete se účastnit výběrového řízení, zašlete nám e-mail s přiloženým anglickým životopisem a mzdovým požadavkem : [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Minimálně 3 roky zkušeností s prodejem v rámci organizace zaměřené na zákazníka s více než 1 rokem v managementu
• Plynně anglicky, česky
• Řidičský průkaz
• Silné vůdčí a komunikační dovednosti pro vedení a rozvoj maloobchodních týmů
• Odhodlaná a motivovaná, dobře organizovaná osobnost s nadprůměrnými schopnostmi řešit problémy
• Flexibilita při práci na různých místech země

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Heavy Tools je mezinárodní prémiová značka oblečení a sportovní módy.

Po mnoho let je naše společnost klíčovou značkou v maďarském módním průmyslu a neustále rozšiřujeme dostupnost produktů na mezinárodních trzích. Úspěch společnosti je dán naším přístupem orientovaným na zákazníka a našimi spolehlivými a loajálními zaměstnanci.

Základními hodnotami našich produktů jsou pohodlí, kvalita a jedinečný design Heavy Tools.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4119170  Dátum zverejnenia: 9.7.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 36 000 Kč/měsíc