Zvárač 135 (CO2)

Profi Welders, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2000-2500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu zváračom 135 (CO2) na projekty na Slovensku a v Českej republike. Zvárajú sa oceľové konštrukcie do rôznych odvetví priemyslu.

Okrem seriózneho prístupu, ponúkame možnosť splatnosti faktúr do 7 dní a ďalšie benefity ako príspevky na dopravu a ubytovanie. Výška príspevku, možnosti dopravy (autobusmi/spolujazda/agentúrne vozidlo) a príspevky na ubytovanie sú dohodnuté na osobnom pohovore v závislosti na konkrétnom mieste výkonu práce a bydliska uchádzača o prácu.

Bližšie informácie žiadajte do správy, emailom: [email protected] , alebo telefonicky: 0903992559. Ak sa hneď nedovoláte, napíšte nám a naša operátorka sa Vám určite ozve späť. http://www.profiwelders.com/sk/registracia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

online databáza pracovných ponúk doma i v zahraničí. Zvárači, potrubári, zámočníci. Až 24€ na hodinu. Splatnosť faktúr do 7 dní. www.SlovakWelders.com

Ste zvárač , potrubár alebo zámočník ? Manažér kvality , zvárací technológ alebo NDT pracovník ?

Staňte sa fanúšikom stránky SlovakWelders a pohodlne získate informácie o každej pracovnej ponuke priamo do svojho smartfónu. Ak budete mať záujem o ktorúkoľvek z pracovných ponúk, dajte jej LIKE, alebo napíšte nám správu a my sa Vám obratom ozveme.

Ponúkame prácu na Slovensku i v zahraničí. Počas nášho pôsobenia na trhu sme zamestnali viac ako 1150 certifikovaných zváračov, potrubárov, zámočníkov a odborných technikov v 12 krajinách sveta. Za toto obdobie sa nám nestalo, aby niektorí zo zamestnancov nedostal peniaze v dohodnutom termíne.

Okrem seriózneho prístupu, ponúkame možnosť splatnosti faktúr do 7 dní a ďalšie benefity ako príspevky na dopravu a ubytovanie.

SlovakWelders je ďaľší z úspešných projektov spoločnosti Profi Steel. Ak máte záujem získať viac informácií, kliknite na odkaz http://www.profisteel.sk/

Medzinárodná online databáza v energetickom priemysle. Najrýchlejší spôsob ako sa dozvedieť o pracovných príležitostiach v energetike a strojárstve.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

energetika, strojníctvo, stavebníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť „Profi Welders“ je certifikovaná personálna agentúra, ktorá sa špecializuje na vyhľadávanie, nábor a personálny lízing pracovníkov technických profesií ako zvárač, potrubár, zámočník, elektrikár a iné.

Manažment spoločnosti má dlhoročné skúsenosti s riadením a realizáciou zákaziek na dielo v oblasti energetiky, petrochémie, ale aj farmácie a potravinárskeho priemyslu. Naša expertíza a skúsenosti prispievajú k tomu, že sme dnes plne schopní flexibilne a pohotovo reagovať na všetky požiadavky našich zákazníkov.

Klientom ponúkame maximálne možnú kvalitu v primeranej cene a čo najkratšom čase. Disponujeme niekoľkotisícovou databázou skúsených pracovníkov, ktorí sa už podieľali na projektoch spoločnosti „Profi welders“ alebo projektoch materskej spoločnosti „Profi steel holding“.

Aktívne pracujeme na vyhľadávaní a zaškoľovaní nových pracovníkov. Neustále tým rozširujeme našu databázu a portfólio pozícií, ktoré pre našich klientov vieme zabezpečiť.

Pôsobíme na trhoch krajín celej EÚ a máme oprávnenie na poskytovanie personálneho lízingu na Slovensku, v Českej republike, Rakúsku a Nemecku. Disponujeme vlastným tréningovým centrom pre zváračov vrátane orbitálnych zváračov a potrubárov. Našim zámerom je poskytovať najvyššiu kvalitu, a tak ponúknuť viac ako naši konkurenti.

Aplikáciou našich skúseností v spojení s dôkladným výberom pracovníkov zabezpečíme, že nami sprostredkovaní pracovníci spĺňajú profesné požiadavky klienta v plnej miere. K predstavám našich klientov pristupujeme individuálne a nami navrhnuté riešenia spolupráce zohľadňujú špecifické požiadavky.

Potvrdením kvality našich služieb ako aj know-how v tomto odbore sú spokojní klienti a realizačné a výrobné firmy v rámci EÚ, s ktorými spolupracujeme už niekoľko rokov. Viac informácií nájdete v časti referencie.

Pokiaľ ste firma alebo uchádzač o prácu hľadajúci seriózneho partnera na dlhodobú spoluprácu, tak ste ho v nás práve našli.

Pre viac informácií sme tu radi pre vás.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3089988  Dátum zverejnenia: 2.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000-2500