Sympatický obchodník pro TOP ruční nářadí - prodej do stavebnictví a výrobních firem

Prušák Group s.r.o. (RECRUITMENT & HEADHUNTING IN REAL ESTATE & CONSTRUCTION CEE)

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Košický kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi energický sympaťák, kterého baví ruční nářadí a domluvíš se anglicky? Chceš pracovat pro jednu z TOP značek, účastnit se zajímavých akcí a veletrhů, pečovat o stávající síť odběratelů + vyhledávat nové a prohánět se po regionu v krásném služebním autě? Tak pro Tebe máme skvělou příležitost!

Úspěšná a rostoucí mezinárodní společnost působící v oblasti ručního nářadí, hledá do svého týmu borce, který už má zkušenosti s technickými produkty (ideálně ruční či elektrické nářadí, ale mohou být i jiné technické produkty) a vezme si pod "křídla" celý východ Slovenska. Bude reprezentovat společnost na různých akcích, vyhledávat nové obchodní partnery a prezentovat jim produkty, účastnit se zahraničních školení a předávat informace k distributorům. Práce je flexibilní, terén + home-office.

Co Tě u nás čeká?
• Komunikace se stávajícími zákazníky + vyhledávání nových a navazování spolupráce
• Komunikace s obchodními partnery a udržování vztahů
• Předvádění a prezentace zboží, vytváření nabídek
• Účast na veletrzích a akcích (až to situace dovolí)
• Zaškolování distributorů, účast na školeních o nových produktech
• Monitoring trhu, práce v CRM a MS Office
• Naplňování obchodní a marketingové strategie

Co by měl mít náš vítěz?
• Zkušenosti s ručním nářadím (ze servisů, půjčoven) či jinými podobnými produkty
• Komunikativní angličtinu – naše školení probíhají v Aj
• Více než 2 roky zkušeností na prodejní, produktové či Key Account pozici
• Drive, samostatnost, zodpovědnost, pozitivní postoj a smysl pro humor :)
• MS Office, znalost CRM systému vítána
• Kontakty na Slovensku na prodejny s nářadím či stavební a výrobní společnosti - výhodou
• Zaujme nás i kandidát s menšími zkušenostmi, ale s velkým drivem a chutí nacházet nové zákazníky a budovat byznys

Vhodné kandidáty budeme kontaktovat telefonicky do 14ti dnů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co všechno je ve hře?
• Příjemné, energické a neformální prostředí mezinárodní společnosti, přátelský tým
• Služební automobil, notebook i telefon
• Fixní plat (1400-1600 euro) + zajímavé provize z prodeje!
• Flexibilita, samostatnost, možnost vlastního rozvržení práce, částečný home-office
• Široká škála firemních benefitů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost, která prodává technické produkty a nářadí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

STAVEBNICTVÍ

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

3

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Prušák Group je dynamická a inovativní konzultační společnost působící v oblasti lidských zdrojů. Naším posláním je získávat a rozvíjet největší konkurenční výhodu našich partnerů – lidský kapitál. PrusakGroup je ryze česká společnost s perfektní orientací na českém trhu se specializací Sales&Marketing (napříč sektory), Real Estate & Construction, Medical Devices, Energy.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4055227  Dátum zverejnenia: 31.3.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 500 EUR/měsíc