Všeobecná sestra

Psychiatrická léčebna Šternberk (MPSV)

Místo práce
Olomoucká 1848, 785 01 Šternberk, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
16240 - 26500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecné sestry s osvědčením (32211)

Pracoviště a kontakty

Firma:Psychiatrická léčebna Šternberk, IČ 00843954
Pracoviště:Olomoucká 1848/173, 785 01 Šternberk 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 16240 do 26500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:
- vzdělání v požadovaném oboru
- zdravotní způsobilost a bezúhonnost
- osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu výhodou

Nabízíme:
- perspektivní pracovní pozici, profesní růst
- možnost trvalého vzdělávání a osobního rozvoje
- benefity státní příspěvkové organizace - příspěvky na stravenky, rekreace, penzijní připojištění
- možnost přidělení bytu

Termín nástupu: dle dohody.
Platové rozmezí: 16.240,- až 26.500,- Kč nástupní plat.
Místo výkonu práce: Psychiatrická léčebna Šternberk, Olomoucká 173, Šternberk.
Pracovní poměr: hlavní pracovní poměr

Náležitosti žádosti:
- motivační dopis
- strukturovaný životopis
- kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji ve smyslu zákona č.101/2000Sb., o ochraně osobních údajů

Vaši žádost zasílejte na adresu: Psychiatrická léčebna Šternberk, Bc. Eva Buchtová, personální oddělení, Olomoucká 1848/173, 785 01 Šternberk nebo na e-mail: [email protected].
Bližší informace na telefonu 585 085 475.

Poslední změna:2016-10-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11547810716

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2756553  Dátum zverejnenia: 8.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 16240 - 26500 Kč/měsíc