Kontrola kvality / Lozorno Malacky

QSR24h Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Lozorno, Slovensko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
základ 6,50€/h - 9,75€/h

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho úspešného tímu v oblasti poskytovania služieb v automobilovom priemysle hľadáme nových kolegov. Tvojou úlohou bude:
- kompletizácia dielov a následná kontrola kvality
- rework/ oprava kvality dielov

Miesto výkonu práce aktuálne - Lozorno, Malacky

Práca na živnosť

Odmena: od 6,50 - 9,75 eur/h pre Bratislavský kraj

*Včasné vyplácanie faktúr
*Naša podpora pri založení živnosti
*Naša podpora pri spracovaní daňového priznania pri paušálnych nákladoch
*Pravidelné teambuildingy
*Profesionálne zaškolenie
*Férový prístup
*Komplexná starostlivosť koordinátorov
*Dlhodobá spolupráca
*Možnosť zálohových platieb
*Podpora pri hľadaní ubytovania
*Zázemie stabilnej spoločnosti
*Ponúkame dlhodobú spoluprácu s možnosťou kariérneho rastu

Ďakujeme za Váš prejavený záujem, avšak kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov.

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu [email protected]

Ďakujeme za Váš životopis a vážime si Váš záujem. Vhodných kandidátov budeme kontaktovať.
Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobrý zrak a zdravotný stav
Vysoká miera flexibility
Manuálna zručnosť
Nutnosť vlastného zabezpečenia dopravy na miesto výkonu práce
Precíznosť
Zodpovednosť a spoľahlivosť
Skúsenosti z automobilového priemyslu veľkou výhodou, nie však podmienkou

QSR24h Slovakia s.r.o. je certifikovaná spoločnosť, ktorá od roku 2006 poskytuje služby zabezpečenia kvality v oblasti automobilového priemyslu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3379437  Dátum zverejnenia: 9.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základ 6,50€/h - 9,75€/h