Projektový inženýr - průmyslová automatizace

R4U s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 - 2 700 EUR/měsíc2000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Návrh SW řešení pro výrobní automatické linky dle požadavků zákazníka (PLC a HMI)
• Implementace, spouštění a testování u zákazníka
• Komunikace se zákazníkem
• Spolupráce s obchodním a nákupním oddělením, projektovým manažerem a výrobou

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na zajímavých projektech v různých průmyslových odvětvích (automotive, potravinářský, farmaceutický a těžký průmysl)
• Motivující platové ohodnocení
• Práci v přátelském a dynamickém týmu, v mezinárodním prostředí
• Kariérní růst a osobní rozvoj (školení)
• Využití anglického jazyka na denní bázi
• Širokou škálu benefitů, např. roční bonus, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, jazykové kurzy, odborná školení, společenské akce atd.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Textilní, oděvní, kožedělná výroba

Mezinárodní společnost poskytující HW a SW řešení v oblasti průmyslové automatizace na míru.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

automatizace, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání (elektro, automatizace)
• Zkušenost s projekty v oblasti průmyslové automatizace alespoň 2 roky
• Výborná znalost anglického a českého nebo slovenského jazyka
• Ochota cestovat (40-70% pracovní doby)
• Výborné komunikační dovednosti, týmový duch

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost R4U s.r.o. (Recruiters For You) jsme založili jako personálně poradenskou společnost zaměřenou zvláště na recruitment. Naším cílem je nabídnout klientům perfektní servis v oblasti náboru zaměstnanců v rámci dlouhodobé spolupráce. Zpětnou vazbu od klienta považujeme za velmi důležitou. Je pro nás jedním z hlavních prostředků, jak naše služby neustále zlepšovat.

Zkušenosti jsme získali jak v poradenských společnostech jako konzultanti, tak i v interních personálních odděleních prestižních mezinárodních společností, kde jsme působili jako projektoví manageři nebo celý proces náboru zastřešovali. V průběhu naší spolupráce s nadnárodními společnostmi jsme poznali pracovní trh nejen v České republice, ale i v dalších státech Evropy.
ID: 3724189  Dátum zverejnenia: 24.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 2 700 EUR/měsíc2000