Osobní bankéř/ka - Praha

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme potřetí v řadě klientsky nejpřívětivější bankou roku v České republice, přidejte se k nám!

Staňte se součástí našeho týmu. Aktuálně hledáme na naše pobočky v Praze nové kolegy, kteří mají chuť a motivaci úspěšně obchodovat a pomáhat klientům hledat nejlepší řešení jejich finanční situace. Součástí práce bankéře je také zajišťování hotovostních a směnárenských činností. Raiffeisenbank roste – růst může i vaše kariéra!

Co budete na této pozici dělat?
* V rámci intenzivního zaškolovacího procesu se seznámíte s klíčovými parametry našich bankovních produktů
* Absolvujete 2-týdenní trénink a certifikaci od ČNB pro vykonávání pokladní činnosti
* Díky těmto školením zvládnete pokladní, směnárenskou činnost a obsluhu bankovních systémů
* Zajišťovat precizní a spolehlivý servis pro stávající klienty

Pokud byste měli dotazy k obsazované pozici nebo komplikace s přihlášením, tak mi mi zavolejte na +420 234 401 897 a společně to zvládneme :)

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co nabízíme my?

* Máte možnost výrazně ovlivnit výši vašeho výdělku, zaleží pouze na vás, jak budete aktivní
* Pokud je pro vás oblast bankovnictví novým odvětvím, nemusíte se bát začátků v naší bance díky propracovanému školícímu procesu
* Získáte příležitost stát se členem prima týmu, ve kterém panují dobré mezilidské vztahy a důvěra
* Poskytneme vám skvělou příležitost pro růst, díky propracovanému kariérnímu systému
* V našem systému benefitů si vybere každý (třeba výhodný úrok na hypotéku nebo firemní školku, příspěvek na penzijní a životní pojištění, slevy u našich partnerů, stravenky, zvýhodněné produkty a další…)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaká je naše představa o kandidátovi?

* Zajímáte se o oblast bankovnictví a financí, důležité je pro nás nadšení pro tento obor
* Rádi komunikujete s lidmi a máte příjemné vystupování
* Proaktivita a obchodní dovednosti vám pomohou plnit cíle
* Máte ukončenou SŠ s maturitním vysvědčením

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3264234  Dátum zverejnenia: 23.3.2018