HR specialista vzdělávání – part time

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hvězdova, Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tým rozvoje a vzdělávání zaměstnanců hledá do svých řad nového kolegu/kolegyni.
Pokud již máte zkušenosti z daní oblasti a láká Vás je rozvíjet v bankovním prostředí, dejte nám o sobě vědět.
Pozice je vhodná pro maminky po mateřské nebo pro studenty VŠ.

Co budete na této pozici dělat?
•Konzultovat otázky v oblasti rozvoje a vzdělávání se svěřenými interními klienty (IT divize)
•Tvořit plán rozvoje pro svěřené útvary se zodpovědností za čerpání rozpočtu
•Jednat s dodavateli o designu kurzů a podmínkách spolupráce
•Spolupracovat s HR Business Partnery při návrhu rozvojových aktivit pro svěřené divize
•Zadávat a udržovat data v HR informačním systému
•Tvořit reporty a přehledy pro interní klienty
•Účastnit se projektů souvisejících s rozvojem a vzděláváním

Pokud toto všechno máte, nebojte se přihlásit, my vás už zbytek naučíme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co nabízíme my?
•Týmovou atmosféru, kreativní tým s jedinečným know-how, který rád vymýšlí nové věci
•Šéfovou Šárku, která vám dá prostor pro seberealizaci a příležitost růst
•Místo, kde se v rámci své pracovní agendy sami rozvíjíte díky účasti na nejrůznějších kurzech a trénincích
•Přátelské mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
•Příjemné a dopravně dobře dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci
•Benefity na míru – třeba výhodný úrok na hypotéku nebo místo ve školce pro děti (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, zvýhodněné produkty a další…)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaká je naše představa o kandidátovi?
•Máte zájem a chuť na sobě pracovat a zajímáte se o oblast vzdělávání a rozvoje
•Dotahujete věci do konce a záleží vám na preciznosti výsledku
•Máte rádi živou práci s častým kontaktem s lidmi – budete jednat s kolegy, interními klienty a externími dodavateli
•Jste proaktivní, rádi přinášíte návrhy na řešení
•Vyhovuje vám práce v týmu, sdílení, společné přemýšlení
•Domluvíte se anglicky a dokážete pracovat s anglickými zdroji – články a knížkami
•MS Excel je váš oblíbený pomocník pro práci s daty a umíte vytvořit prezentaci v Powerpoint
•Umíte nejen analyzovat zjištěná data, ale také na jejich základě navrhnout funkční řešení

Náskok před ostatními budete mít, pokud:
•Máte předchozí zkušenosti s prací v oblasti rozvoje a vzdělávání zaměstnanců
•Máte dobrý přehled o dodavatelích na trhu
•Jste technicky zdatní - baví vás online a webové prostředí, sociální sítě a přemýšlení nad tím, jak dělat tradiční věci netradičním způsobem
•Máte zkušenosti s digitálním vzděláváním

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3417037  Dátum zverejnenia: 11.6.2018