Startuj s námi kariéru - telefonní bankéř (Teplice)

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Masarykova třída, Teplice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
15-24000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Porozhlížíš se po své první práci nebo už máš něco za sebou a stále to není ono? Přidej se k nám - na kontaktním centru v Teplicích uvítáme nadějné mladé tváře. Rádi se chlubíme, když posouváme telefonní bankéře na specializované pozice, do pobočkové sítě, nebo až na centrálu do Prahy :)

A navíc - NOVĚ nabíráme na dobu NEURČITOU! Zajímá Tě rovnou mzda nebo cokoliv jiného? Zavolej mi na 603 808 507.

„V Raiffeisenbance máme super kolektiv, takže do práce chodím rád. Na práci se mi nejvíce líbí to, že je tu spousta možností kariérního růstu a dají se tu vydělat dobré peníze. Pracuji tady, protože si nedokážu představit jinou práci, ať už co se party lidí týče, tak i náplně práce.“ Tomáš, rok na pozici Telefonního bankéře.

Co budeš na této pozici dělat?

* Staneš se součástí pohodové party, která táhne za jeden provaz a s úsměvem vyřizuje telefonické požadavky našich klientů.
* Někdy budeš mít volno dopoledne, někdy odpoledne, směny máme nepravidelné, ale na rozvrhu se vždy dohodneme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co nabízíme my?

* Šéfovou Terku, která tě podpoří i v případě, že máš den pod psa.
* Vstupenku do velkého bankovního světa, který tě překvapí domácí atmosférou a neformálními vztahy.
* Znalosti a zkušenosti, díky kterým se třeba už za rok posadíš do křesla osobního bankéře na jedné z našich poboček. A pokud se nebojíš, tak tohle bude jen začátek.
* Možnost zkráceného úvazku - pokud potřebuješ, umíme, zařídíme :)

Dovolená navíc, účet zdarma a naše zvýhodněné produkty, to je jistota. Taky máme bohatou kafeterii, která ti umožní být pánem svých benefitů – sám/sama se rozhodneš, na co chceš své body použít (stravenky, cestování, vstupenka do fitka a mnoho dalšího).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Bude nám spolu fajn, pokud rád/a komunikuješ, pomáháš lidem a chceš se naučit prodávat.
* Vstřícnost a empatie ke klientům je samozřejmostí, jsme přeci klientsky nejpřívětivější banka roku. Po čtvrté v řadě!
* Bez tvého maturitního vysvědčení se neobejdeme a pokud zvládneš telefonát v angličtině, budeš za hvězdu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3418344  Dátum zverejnenia: 4.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15-24000