Aplikační administrátor

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hvězdova, Praha 4, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

APLIKAČNÍ ADMINISTRÁTOR

Tým aplikačních administrátorů hledá spolehlivého parťáka do svých řad, aby pomohl s udržováním a neustálým vylepšováním systémů v naší bance. Baví vás řešení obtížných situací a hledání nejvhodnějších cest, které povedou k precizní práci IT systémů? Tak to zkuste právě u nás. Z pohovoru strach mít nemusíte :-)

Co budete na této pozici dělat?
• Podporovat produkční a neprodukční prostředí banky a spolupracovat na klíčových projektech banky
• Spravovat a dělat administraci schvalovacích aplikací
• Spolupracovat s interními klienty využívající datové výstupy (finance, obchod, risk, …)
• Spravovat schvalovací aplikace

Pokud Vás naše nabídka zaujala, dejte nám o sobě vědět. Těšíme se na Vaše CV!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme my Vám?
• Příležitost rozjet svoji kariéru v mezinárodní bance
• Pracovat v prima týmu na zodpovědné pozici
• Mít prostor pro osobní a profesní rozvoj
• Rozmanitou nabídku zaměstnaneckých benefitů: týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvek na volnočasové aktivity, zvýhodněné bankovní produkty a služby, slevy u partnerských společností

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaká je naše představa o kandidátovi?
• Znáte prostředí LINUXU/UNIX a Windows
• Máte základní znalosti v SQL,
• Dotahujete věci do konce a záleží vám na výsledku vaší práce
• Umíte se z vašich chyb ponaučit a díky nim se zlepšovat
• Dokážete si v angličtině přečíst manuál

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3472018  Dátum zverejnenia: 16.8.2018