Produktový manažer - spotřebitelské úvěry

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme novou posilu do pětičlenného týmu Retail Loans & Bancassurance, který je součástí produktového managementu retailové části banky a má za cíl maximalizovat výnosy z prodeje půjček pro občany a zajišťovat komunikaci s Vídní v oblasti úvěrování fyzických osob.

Co budete na této pozici dělat?
•Definovat strategii produktů v souladu s celkovou strategií banky
•Stanovovat cenovou politiku a sledovat profitabilitu produktu
•Pravidelně kontrolovat plnění plánu a diskutovat aktivity jednotlivých segmentů
•Participovat na přípravě kampaní, definici jejích cílů a obsahu
•Spolupráce s dalšími útvary banky
◦Vaším interním klientem č. 1 bude distribuční síť (pobočky a call centre)
•Poskytovat produktovou a marketingovou podporu
•Zavádět nové produkty a procesy, revidovat ty stávající
•Vyhodnocovat efektivitu produktů
•Stanovovat krátkodobé a dlouhodobé produktovo-obchodní cíle
•Sledovat konkurenční prostředí
◦Jak z pohledu produktové nabídky a benefitů
◦Tak i z pohledu market share
•Poskytovat podporu prodejní síti v oblasti půjček pro občany

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme my vám?
•Možnost podílet se na vytvoření nových zdrojů výnosů pro banku
•Spolupráci s odborníky z banky i z vídeňské centrály
•Rozvoj vašich znalosti a schopnosti ve významné a dynamické bance
•Zaměstnanecké benefity - nízké sazby u financování (např. hypotéka, spotřebitelský úvěr, kontokorent), firemní školka nebo příspěvky na školku, Dále dle vašeho uvážení příspěvky na životní pojištění, penzijní spoření, kafeterie, stravenky, zvýhodněné produkty a další… - vy sami si určíte, jaké benefity chcete využívat)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jste tím, koho hledáme?
•Proaktivní, spolehlivý týmový hráč, který je zvyklý pracovat samostatně a je ochotný pomáhat nejen interním klientům
•Máte zkušenost z produktového managementu
•Jste komunikativní a odhodlaný/á prezentovat svůj názor před nejužším vedením
•Vaší silnou stránkou je Time management. Umíte rozpoznat priority a efektivně řídit své aktivity
•Nechybí vám ochota na sobě pracovat a učit se nové věci
•Ovládáte MS Office – především Excel a PP jsou vašimi oblíbenci. Vyžadujeme angličtinu na komunikativní úrovni kvůli komunikaci s centrálou ve Vídni

Náskok před ostatními budete mít, pokud:

•Jste analytický typ – číst v datech pro vás není překážkou, naopak čísla vás baví a dokážete si z nich odvodit souvislosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3480907  Dátum zverejnenia: 29.8.2018