IT test koordinátor/manažer

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hvězdova 1716/2b, Praha 4, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete na této pozici dělat?
• Plánovat řídit testy všech úrovní včetně defekt managementu
• Tvořit Test plány, strategie a reporting výsledků
• Komunikovat s business vlastníky, s projektovým týmem a testery
• Pracovat v testovacím nástroji (HP ALM,JIRA)
• Kontrolovat a zajišťovat kvalitu výstupů testovacího týmu v projektu
• Aktivně se účastnit na potřebných schůzkách a statusech
• Zajišťovat a akceptovat projektové požadavky a produkční chyby businessem
• Budete se aktivně účastnit na bankovních nebo IT projektech v roli Test koordinátore/Test managera

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co nabízíme my?
• Šéfa Mirka, který rád posouvá své podřízené dále
• Klouzavou pracovní dobu
• Práci na zajímavých projektech ve stabilní a prosperující společnosti
• Individuální možnosti vzdělávání a sdílení know-how uvnitř banky
• Práce na zajímavých, dlouhodobých projektech
• Možnost kariérního růstu, pokud se nebojíte udělat něco navíc
• Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci
• Benefity na míru – třeba výhodný úrok na hypotéku nebo místo ve školce pro děti (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, zvýhodněné produkty a další…)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaká je představa o kandidátovi?
• Umíte objektivně posoudit a vyhodnotit stavy testů na projektu
• Dotahujete věci do konce a záleží vám na preciznosti výsledku
• Nebojíte se komunikovat napříč jinými odděleními
• Znáte testovací metodiky a metodiku SDLC
• Dokážete domýšlet nad dopady dopředu a umíte si své argumenty obhájit
• Jste zvyklí být zodpovědný sám/a za sebe a nebojíte se vymýšlet zlepšení
• Máte analytické myšlení a dokážete se orientovat v datech
• Náskok před ostatními budete mít pokud:
• Umíte pracovat v Jira/HP ALM
• Máte praktickou zkušenost s tvorbou test analýzy a testováním
• Vlastníte certifikaci ISTQB nebo projektového řízení (PMI, ITIL, Prince2, …)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3486462  Dátum zverejnenia: 6.9.2018