Trainee - IT controller

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hvězdova, Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

TRAINEE - IT CONTROLLER
Jste studenty 3. – 5. ročníku vysoké školy a už nyní byste rádi začali stavět základy své kariéry? Chcete mít svou budoucnost pod kontrolou? Zúčastněte se ročního výběrového trainee programu Raiffeisenbank, seznamte se s fungováním banky a získejte cenné zkušenosti od profesionálů v oboru.
V programu budete mít možnost poznat různá pracoviště banky, sledovat manažery a specialisty při práci a následně se svými nápady a dovednostmi aktivně zapojit do fungování oddělení. Můžete přispět přímo ke zlepšování bankovních produktů po studenty. Absolvujete zajímavá školení, kurz bankovní angličtiny. V rámci programu nabízíme také možnost podpory při zpracování diplomové práce.
Ti nejlepší z vás budou mít možnost stát se součástí Nejlepší banky roku 2017 a po absolvování programu získat výhledově práci na hlavní pracovní poměr.

Co budete na této pozici dělat?
• Komunikovat a spolupracovat s dalšími útvary a to zejména v IT, Financích a projektovou kanceláří
• Kontrolovat a schvalovat faktury
• Být podporou při nastavení nového procurement systému a při tvorbě dohadných položek

Jaká je naše představa o kandidátovi?
• Studujete VŠ s finančním zaměřením
• Jste spolehlivý/á a schopný/á pracovat samostatně
• Máte cit pro detail
• Dokážete se orientovat v oblasti účetnictví a výkaznictví
• Umíte pracovat s MS Excel

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3499818  Dátum zverejnenia: 24.9.2018