Source code review security expert

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Praha 4, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete na této pozici dělat?

Budete se podílet na:
•implementaci skupinového nástroje pro bezpečnostní analýzu zdrojového kódu
•revizi zdrojového kódu aplikací se zaměřením na bezpečnostní zranitelnosti
•zlepšování a rozvoji zabezpečení produktů a služeb pro klienty
•stanovování bezpečnostních standardů a „best practice“ pro vývojové týmy, aplikace/systémy a dodavatele
•testování aplikací třetích stran a odstraňování chyb ve spolupráci s dodavatelem
•přípravě školení a školících materiálů pro kolegy z vývojových týmů

Jaká je naše představa o kandidátovi?

•Máte rád/a změnu a nebojíte se nové agendy.
•Máte tah na bránu, rád/a komunikujete s lidmi.
•Angličtina vám nedělá problém jak v psané, tak mluvené formě.
•Máte alespoň 5 let praxe v IT, z toho minimálně 2 roky programování.

Náskok před ostatními budete mít, pokud máte:
•zkušenosti s projektovým řízením – řízení dodávek watterfall, DevOps, agilní přístup
•znalost bankovního prostředí

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co nabízíme my?

•Práci s týmy napříč zeměmi v rámci skupiny Raiffeisen Bank International.
•Práci v přátelském kolektivu. Mezilidské vztahy a důvěra – to jsou hodnoty, které si naši zaměstnanci pochvalují.
•Možnost odborného růstu a seberealizace.
•Benefity na míru – třeba výhodný úrok na hypotéku nebo kafeterie, stravenky, zvýhodněné produkty a další…

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3523250  Dátum zverejnenia: 24.10.2018