Asistentka hypotečních center

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hvězdova 1716, Praha 4, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na místo kolegyně, která se posunula v rámci banky, hledáme další dobrou duši, která bude podporou našeho hypotečního týmu. Rádi vám dáme šanci i pokud jste šikovný absolvent 

Co budete na této pozici dělat?
*Podporovat management hypoteční sítě – např. reportingem a přípravou prezentací
*Zajišťovat operativní a systémový reporting v rámci hypoteční sítě
*Organizovat porady ředitelů hypotečních center
*Zajišťovat organizaci eventových akcí pro hypoteční síť (např. školení, hypoškoly pro nováčky atd.)

Jaká je naše představa o kandidátovi?
*Jste pozitivně naladěná a nebojíte se komunikovat – nejčastěji budete komunikovat s vedením hypotečních center, ale také s různými odděleními na centrále banky a s externími společnostmi
*Baví vás organizování, organizační schopnosti jsou vaší silnou stránkou
*Záleží vám na preciznosti při plnění svých pracovních povinností, máte rád/a ve věcech pořádek, jste zodpovědný/á a je na vás spoleh
*Neutíkáte před zodpovědností a máte ochotu a snahu problémy aktivně řešit
*Rychle se učíte, máte schopnost samostatně zpracovávat informace a interpretovat výsledky
*Máte chuť do práce, jste proaktivní a nečekáte jen na pokyny od nadřízeného
*Jste vstřícný a ochotný ostatním pomoci a poradit
*Umíte vytvářet prezentace v MS Power Pointu

Pokud toto všechno máte, nebojte se přihlásit, my vás už zbytek naučíme.

Náskok před ostatními budete mít, pokud:
*Ovládáte MS Excel na pokročilejší úrovni – budete tvořit tabulky, grafy, kontingenční tabulky a vzorce. Pokud ne, nevadí, důležité je, že se to chcete naučit
*Orientujete se v retailovém bankovním prostředí, ideálně v hypotékách a jejich procesech
*Domluvíte se anglicky

A co nabízíme my?

*Šéfa Pavla, na kterého se můžete spolehnout a který Vám pomůže se dále rozvíjet
*Přátelskou atmosféru na pracovišti v seniorním týmu
*Příležitost poznat banku a prostředí centrály
*Samostatnou práci, která umožňuje využít vlastní invenci a dovednosti
*Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci, 14. patro
*Benefity, které si můžete uzpůsobit sami na míru (vybrat si můžete příspěvek na penzijní a životní pojištění, stravenky, příspěvek na další vzdělávání, na zdraví, kulturu, sport)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3529715  Dátum zverejnenia: 3.1.2019