Bankéř - Kladno

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Kladno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
21000-23000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme počtvrté v řadě klientsky nejpřívětivější bankou roku, přidejte se k nám!
Bankéř je tváří naší banky, má klíčový podíl na jejím úspěchu a je velmi důležitou součástí týmu. Na naši pobočku v Kladně hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni s chutí obchodovat a vybírat pro naše klienty ta nejlepší finanční řešení. Raiffeisenbank roste – růst může i vaše kariéra!

Co budete na této pozici dělat?
V prvních měsících bude vaším hlavním úkolem:

• Perfektně poznat klíčové parametry bankovních produktů
• Získávat nové klienty a nabízet další produkty stávajícím klientům
• Plnit stanovený plán prodeje bankovních produktů
• Zajistit precizní a spolehlivý servis pro klienty a budovat výbornou klientskou zkušenost s bankou

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co nabízíme my?

• Máte možnost výrazně ovlivnit výši výdělku, zaleží na vás, jak budete aktivní
• Perfektně vás zaškolíme, naše školení si chválí jak bankovní začátečníci, tak zkušení odborníci
• Skvělou příležitost pro růst, máme propracovaný kariérový systém a mnoho našich ředitelů začínalo v bance od píky
• Máte příležitost stát se členem prima týmu - dobré mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
• V našem systému benefitů si vybere každý (třeba výhodný úrok na hypotéku a k tomu klasika – příspěvek na volnočasové aktivity či zdraví, stravenky, zvýhodněné produkty a další…)
• Na našich pobočkách se cítí zaměstnanci i klienti zkrátka dobře :)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaká je naše představa o kandidátovi?

• Zájem o oblast bankovnictví a financí, důležité je nadšení pro tento obor
• Velmi dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování, klient je rád ve vaší péči
• Proaktivita a obchodní dovednosti vám pomohou plnit cíle
• SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru (ale může být i jiná škola, chápeme, že na základní škole často člověk neví, čím bude chtít být)
Pokud toto všechno máte, nebojte se přihlásit, my vás už zbytek naučíme.
Náskok před ostatními budete mít, pokud máte zkušenost z oblasti prodeje nebo klientského servisu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3571604  Dátum zverejnenia: 7.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 21000-23000