Recepční

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktuálně hledáme novou posilu na recepci centrály Raiffeisenbank. Pokud jste přívětivý a příjemný člověk, který má rád společnost, nebojí se komunikovat a vyzařuje z něho dobrá nálada, tak k nám zapadnete. Pojďte to s námi zkusit :-)

Co budete na této pozici dělat?
• Obstarat bezproblémový chod recepce banky
• Uvádět návštěvy a částečně připravovat občerstvení
• Organizovat provoz zasedacích místností
• Vyřizovat telefonní hovory
• V případě potřeby zajišťovat další administrativní činnosti dle pokynů nadřízeného

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co nabízíme my?
• Přívětivé mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
• Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde
• Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci
• Benefity, které si uzpůsobíte na míru – třeba výhodný úrok na hypotéku nebo místo ve školce pro děti (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, zvýhodněné produkty a další…)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaká je naše představa o kandidátovi?

• Příjemné a reprezentativní vystupování – budete první tváří, kterou návštěva na centrále uvidí a ovlivníte tak dojem, který si od nás odnese
• Angličtina na komunikativní úrovni je nutností – budete každý den komunikovat s cizinci
• Výborné komunikační dovednosti
• Šéf se na vás mohl vždy spolehnout. Nezaleknete se odpovědnosti a svěřené úkoly plníte včas a precizně
• Máte schopnost prioritizace, v náročné situaci dokážete zachovat chladnou hlavu a poradit si
• Máte proaktivní přístup a nečekáte jen na příkazy od nadřízeného

Pokud toto všechno máte, nebojte se přihlásit, my vás už zbytek naučíme.

Náskok před ostatními budete mít, pokud:
• Máte zkušenosti na obdobné pozici

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3578801  Dátum zverejnenia: 15.1.2019