IT Test Automation Specialista – Olomouc

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
třída Kosmonautů, Olomouc, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímáte se o vývoj softwaru? Máte zkušenost s testováním nebo administrací systému či aplikace? Momentálně rozšiřujeme tým Testing Support v Olomouci o nové kolegy! Pomozte nám se správou a vývojem automatizovaných testů a využijte tak příležitost nasměrovat svojí kariéru do IT vývoje!

Co budete na pozici dělat?

• Spravovat a údržovat automatizované testovací scénáře – evidence scénářů, kalendář exekucí, výsledky běhů
• Analyzovat a konzultovat výsledků běhu automatizovaných testů s liniovými útvary (testeři, projektový manažeři, test manažeři)
• Vytvářet reporty s výsledky běhu automatizovaných testů
• Podporovat a koordinovat odstraňování defektů automatizovaných testů
• Spravovat testovací a vývojové nástroje
• Údržovat dokumentaci znalostní databáze za svěřené oblasti

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí mezinárodní banky, kde se budete podílet na zajímavých projektech
• Možnost naučit se s novými nástroji (Selenium, APPIUM, EA, HPQC, JIRA), webovými protokoly (SOAP, REST) a skriptování v JAVA
• Práci v přátelském kolektivu
• Další růst v oblasti řízení, komunikace a plánování
• Prohloubení znalostí IT infrastruktury, testování a projektového řízení
• Možnost kariérně růst – ať už směrem vývojáře nebo prohlubování znalostí v oblast automatizovaných testů
• Příjemné a dostupné místo práce v Olomouci
• Benefity na míru – třeba výhodný úrok na hypotéku nebo místo ve školce pro děti (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, zvýhodněné produkty a další…)

Více se o nás dozvíte na našem profilu na www.atmoskop.cz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zvládnete napsat jednoduché programy (skriptování) a máte základní znalost SQL
• Máte analytické a logické myšlení
• Dokážete si dohledat informace, které potřebujete
• Jste samostatný/á a umíte hledat řešení na různé typy požadavků
• Dokážete se orientovat v anglicky psané technické dokumentaci a domluvíte se na komunikativní úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3600635  Dátum zverejnenia: 15.3.2019