Trainee - CRM analytik

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste studenty 3. – 4. ročníku vysoké školy a už nyní byste rádi začali stavět základy své kariéry? Chcete mít svou budoucnost pod kontrolou? Zúčastněte se ročního výběrového trainee programu Raiffeisenbank, seznamte se s fungováním banky a získejte cenné zkušenosti od profesionálů v oboru.

Co budete na této pozici dělat?
*Připravovat SQL dotazy do datového skladu
*Pracovat s reportovacím nástrojem Cognos, SAS campaign management, Siebel
*Postupně se budete zapojovat do projektů, které mají zajistit rozvoj a zavádění nových funkcionalit CRM nástrojů
*V rámci prvních třech měsíců bude vaším úkolem zorientovat se v datovém skladu, CRM systémech a postupně se zapojovat do denní operativy
*V horizontu prvního půl roku pak začnete dostávat samostatné úkoly

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
*Šanci odstartovat kariéru v rámci stabilní mezinárodní banky, která se rodinnou atmosférou podobá menší firmě. Právě mezilidské vztahy jsou to, co si naši zaměstnanci pochvalují.
*Kvalitní zaškolení od expertů na oblast CRM a možnost dalšího profesního i osobního růstu
*Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 - Pankrác
*Rozmanitou nabídku zaměstnaneckých benefitů, jejíž podobu si budete mít šanci sami ovlivnit dle vašich potřeb

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaká je naše představa o kandidátovi?
*Jste velmi dobrý/á v logické analýze dat a informací
Znáte základy SQL
*Znáte výborně MS Office, především Excel je váš oblíbenec, kontingenční tabulky jsou hračka
*Šéf se na vás vždy mohl 100% spolehnout, co slíbíte, to splníte v perfektní kvalitě
*Jste pečlivý/á, samostatný/á a dokážete si zorganizovat svojí práci
*Baví vás učit se nové věci od zkušených kolegů nebo si samostatně vyhledávat informace
*Angličtina – nepotřebujeme úroveň rodilého mluvčího, ale musíte rozumět psanému textu

Náskok před ostatními budete mít, pokud znáte některý z programů níže:
o znalost statistiky
o znalost SAS
o znalost cognos
*Jste studentem matematických nebo technických oborů VŠ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3623767  Dátum zverejnenia: 18.3.2019