AML expert

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tým AML hledá nového kolegu/kolegyni do svých řad. Pokud jste spolehlivý a pečlivý člověk, baví vás investigativní činnost a zajímáte se o oblast AML (prevence praní špinavých peněz) ve finančním sektoru, zkuste to s námi.

Co budete na této pozici dělat?

  • Řešit incidenty v oblasti legalizace výnosů z trestné činnosti, financování terorismu a porušení mezinárodních sankcí.
  • Zajišťovat podporu obchodní sítě pro plnění pravidel AML (např. při prověřování klientů).
  • Provádět kontroly portfolia, kvality dokumentace.
  • Komunikovat s orgány dohledu a finančními institucemi v rámci konkrétních případů.
  • Rozvíjet metodiku a kontrolní mechanismy ve výše zmíněných oblastech.

Jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Máte zkušenost s bankovnictvím, přehled o bankovních produktech a
podnikatelském prostředí v ČR
  • Jste schopni samostatně získávat a analyzovat relevantní informace o subjektech, srovnávatje a činit závěry ze získaných informací
  • Nebojíte se poukazovat na problémy a řešit je
  • Vyhovuje vám pracovat na více úkolech současně
  • Máte schopnost stanovit si priority, schopnost pracovat pod tlakem
  • Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni, především v písemném projevu
  • Ovládáte uživatelsky MS Office.

A co nabízíme my?

  • Stabilní kolektiv specialistů v různých oblastech AML, compliance a finanční
bezpečnosti, který je zvyklý táhnout za jeden provaz
  • Možnost profesního růstu a seberealizace v perspektivním a rychle rostoucím oboru ve finančních službách
  • Občas možnost práce z domova
  • Benefity na míru – třeba výhodný úrok na hypotéku nebo slevy u řady společností (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, týden dovolené navíc a další…)

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3634694  Dátum zverejnenia: 4.4.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.