Aplikační Administrátor integrační platformy

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tým aplikačních administrátorů hledá spolehlivého parťáka do svých řad, který by pomohl s udržováním a neustálým vylepšováním systémů v naší bance. Pokud vás baví řešení obtížných situací a hledání nejvhodnějších cest, které vedou k precizní práci IT systémů, tak to zkuste právě u nás.

Co budete na této pozici dělat?

  • Spravovat jeden z hlavních bankovních systémů (dělat změny konfigurace, monitorovat, dokumentovat)
  • Podporovat produkční a neprodukční prostředí banky
  • Spolupracovat na klíčových projektech banky
  • Řešit incidenty, realizovat opatření pro aktivní předcházení výpadků nebo zhoršení kvality služeb
  • Dělat podporu v rámci pohotovostí dle SLA

Jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Znáte prostředí Linux/UNIX a Windows
  • Máte zkušenost s některým z aplikačních serverů (např. Jboss)
  • Zjednodušujete si práci psaním skriptů
  • Máte základní znalosti v SQL
  • Dotahujete věci do konce a záleží vám na výsledku vaší práce
  • Umíte se ze svých chyb ponaučit a díky nim se zlepšovat
  • Dokážete si v angličtině přečíst manuál

Náskok před ostatními budete mít, pokud znáte některé z messagingových technologií, IBM Integration bus či Elasticsearch stack

A co nabízíme my?

  • Mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
  • Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde
  • Možnost rozvíjet se při řešení náročných úkolů a uplatnit svoje názory, zkušenosti a znalosti
  • Budete mít prostor pro nové nápady a inovace
  • Časovou flexibilitu a možnost občasné práce z domova
  • Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci, přímo u stanice metra C Pankrác
  • Benefity na míru – třeba slevy u řady společností (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, týden dovolené navíc a další…)

Více se o nás dozvíte na našem profilu na www.atmoskop.cz

Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat své CV. Těšíme se na vás.

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3650315  Dátum zverejnenia: 23.4.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.