Trainee - Corporate Product Manager - DPČ

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro tým Corporate Products právě hledáme kolegu na pozici trainee. Náš tým je součástí korporátní části banky a má na starosti rozvoj a správu produktů pro klienty segmentu Corporate, v rámci toho také zodpovědnost za rozvoj a naplňování strategie digitálních kanálů.

Co bude vaším úkolem?

• Práce na projektech a aktivitách v oblastech produktů a procesů pro firemní klienty
• Tvorba a údržba produktové metodiky, příprava produktových školení pro prodejní síť, příp. školení a metodická podpora obchodní sítě
• Příprava analýz, podkladů a návrhů doporučení (např. cenotvorba, ziskovost, zlepšení procesů)
• Podpora obchodních aktivit – například příprava akvizičních anebo cross-sellových kampaní
• Ad hoc analýzy a úkoly (typicky jednorázové aktivity dle průběžných požadavků top managementu, akcionáře, regulátora atd.)
• Práce na vlastních agendách

Pozice vás bude bavit, pokud:

• Jste student vysoké školy ekonomického nebo technického směru
• Možnost pracovat týdně na DPČ alespoň 15-20 hodin.
• Chcete se dále vzdělávat a jste schopni samostatné i týmové práce
• Máte chuť se učit novým věcem
• Máte dobré komunikační dovednosti
• Jste silně vnitřně motivovaná osobnost s orientací na výsledek
• Velmi dobrá znalost MS Excel, Word, PowerPoint

A co získáte u nás?

• Perspektivní a zodpovědnou práci v prostředí stabilní mezinárodní banky
• Sehraný tým, který Vám stejnou měrou oplatí Vaši práci a podporu
• Možnost osobního rozvoje a zapojení se do řešení náročných úkolů
• Odpovídající finanční ohodnocení

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3694285  Dátum zverejnenia: 14.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.