HYPOTEČNÍ BANKÉŘ (POLOVIČNÍ ÚVAZEK) - Liberec

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Liberec
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho hypotečního centra v Liberci (Na Rybníčku 1) přijmeme spolehlivého kolegu/kolegyni, který/á přispěje k dalším úspěchům a rekordnímu růstu počtu poskytovaných hypotéčních úvěrů – u nás je to o vás!

A co u nás získáte?

  • Dovolená navíc, účet zdarma a naše zvýhodněné produkty, to je jistota. Také máme bohatou kafeterii, která vám umožní stát se pánem svých benefitů – sami se rozhodnete, na co svůj roční příspěvek využijete. Můžete si zaplatit dovolenou, chodit sportovat, nebo nakupovat knížky a lístky do kina, volba je na vás.
  • Vedení zkušené Hanky, která vás zaručeně dovede rozesmát :)
  • Pohodovou partu kolegů, kteří jsou si navzájem přáteli a drží při sobě. To poznáte brzy.
  • Umožníme vám kariérně vyrůst, protože upřednostňujeme posuny našich lidí (zeptejte se kolegy Petra).
  • Příležitost stát se špičkovým odborníkem v oblasti hypotečního financování (již počtvrté v řadě byla Raiffeisenbank oceněna jako banka s nejlepší kvalitou prodeje hypoték ve studii „Market Vision“).
  • Jsme dynamická, ale stabilní banka – dáváme svým lidem zázemí. Spolupráce formou zaměstnaneckého poměru je samozřejmost (rozvržení pracovní doby je na dohodě s Hankou, rádi vám vyjdeme vstříc).
  • Na našich pobočkách se cítí zaměstnanci i klienti zkrátka dobře :)

Co bude vaším úkolem?

  • V prvních týdnech budete nahlížet pod ruce zkušenějším kolegům a spolupracovat při zpracování reálných případů. Projdete úvodním zaškolením a získáte rozhled, jak to u nás funguje.
  • Po zaučení se stanete naším specialistou, který poskytuje prvotřídní servis stávajícím i novým klientům, čerpá hypoteční úvěry a je spolehlivým partnerem hypotečním poradcům.

Zajímá vás cokoliv dalšího, co jste v popisu nenašli? Nebo se chcete rovnou potkat s Hankou? Zavolejte mi na +420 603 808 507, domluvíme se.

Pozice vás bude bavit, pokud:

  • Jste precizní a máte rádi věci pod kontrolu – budete pracovat samostatně a potřebujeme se spolehnout, že je veškerá dokumentace v nejlepším pořádku.

Vše ostatní vás rádi naučíme, nebojte se přihlásit.
Jak na to?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3709537  Dátum zverejnenia: 4.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.