Administrativní pracovník s AJ - Olomouc

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Olomouc, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho jedenácti členného týmu podpory investičního bankovnictví hledáme spolehlivého kolegu / kolegyni, kterého baví administrativa.

U nás je to o vás.

Co bude vaším úkolem?

  • Sledovat budoucí výplaty dividend klientům a následně je o tom informovat e-mailem.
  • Zadávat do bankovních systémů výplaty výnosů z cenných papírů klientům.
  • Komunikovat s Centrálním depozitářem cenných papírů ohledně majetkových účtů klientů.

Pozice vás bude bavit, pokud:

  • Jste člověk, který rád dotahujete věci do konce a záleží Vám na preciznosti výsledku.
  • Máte smysl pro týmovou spolupráci.
  • Máte minimálně pasivní znalosti anglického jazyka – čeká vás e-mailová komunikace s bankovními protistranami.
  • Můžete být i absolvent/ka. Všechno, co budete potřebovat, vás naučíme, ale neměla by vám chybět zvídavost a chuť pochopit, jak procesy a systémy v bance fungují.

A co u nás získáte?

  • Práci v mladém a přátelském kolektivu, kterému šéfuje naše skvělá kolegyně Kamča.
  • Příjemné a dostupné místo práce v Olomouci (hned u vlakového nádraží).
  • Sami budete pánem svých benefitů. Bude jen na vás, jak využijete částku, kterou vám na rok přidělíme, např. si můžete měsíčně pořizovat stravenky, k tomu jet na dovolenou a ještě se přihlásit na jazykový kurz a nakupovat si knihy.
  • 5 týdnů dovolené, až 4 sick days.
  • Zvýhodněné bankovní produkty a úrok na bydlení.
  • Slevy na produkty třetích stran.
  • Pracovní volno za loajalitu – čím déle u nás budete pracovat, tím lépe se u nás můžete mít.

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte se přihlásit a poslat nám svůj životopis.

V případě dotazů jsem k dispozici na tel: 603 808 124

Více se o nás můžete dozvědět i na Atmoskop.cz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3712079  Dátum zverejnenia: 8.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.