Bankéř - Příbram

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Příbram

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na naši pobočku v Příbrami hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni s chutí obchodovat a vybírat pro naše klienty ta nejlepší finanční řešení. Bankéř je tváří naší banky, má klíčový podíl na jejím úspěchu a je velmi důležitou součástí týmu. Nejsme tabulková banka – u nás je to o vás!

„V Raiffeisenbance máme super kolektiv, takže do práce chodím rád. Na práci se mi nejvíce líbí to, že je tu spousta možností kariérního růstu a dají se tu vydělat dobré peníze. Pracuji tady, protože si nedokážu představit jinou práci, ať už co se party lidí týče, tak i náplně práce.“ Tomáš, dva a půl roku v Raiffce

Co u nás získáte?

• Máte možnost výrazně ovlivnit výši svého výdělku – pevný měsíční fix je jistota (chápeme, že někdy prostě není den) a zbytek je na vás a vaší aktivitě.
• Dovolená navíc, účet zdarma a naše zvýhodněné produkty, to je jistota. Také máme bohatou kafeterii, která vám umožní stát se pánem svých benefitů – sami se rozhodnete, na co chcete své body použít (stravenky, cestování, vstupenka do fitka a mnoho dalšího).
• Perfektní zaškolení do našeho oboru, tohle opravdu umíme.
• Pohodovou partu kolegů, kteří táhnou za jeden provaz a jsou si navzájem přáteli.
• Umožníme vám kariérně vyrůst, protože upřednostňujeme posuny našich lidí.
• Jsme dynamická, ale stabilní banka – dáváme svým lidem zázemí. Spolupráce formou zaměstnaneckého poměru je samozřejmost.
• Na našich pobočkách se cítí zaměstnanci i klienti zkrátka dobře :)

Co bude vaším úkolem?

• V prvních měsících projdete úvodním zaškolením a budete spolupracovat se zkušenějšími kolegy - získáte perfektní přehled o bankovních produktech a poznáte, jak banka funguje.
• Po zaučení se stanete naším specialistou, který poskytuje prvotřídní klientský servis, plní stanovený obchodní plán, získává klienty nové a buduje výbornou klientskou zkušenost s bankou.

Zajímá vás cokoliv dalšího, co jste v popisu nenašli? Nebo se rovnou chcete potkat s manažerkou pobočky? Zavolejte mi na +420 603 808 507, domluvíme se.

Pozice vás bude bavit, pokud:

• Máte zájem o oblast bankovnictví a financí, důležité je nadšení pro tento obor.
• Jste komunikačně zdatní a chcete o naše klienty pečovat, záleží vám na jejich spokojenosti.
• Nejsou vám cizí technologie, využívat budete naše aplikace, na které vás naši trenéři perfektně zaškolí.
• Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou je podmínkou.

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3728755  Dátum zverejnenia: 31.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.