Relationship manager - Ostrava

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti na obchodní pozici v bance a chcete se posunout o krok dál? Pokud vás baví poskytovat poradenství firemním klientům a máte obchodního ducha, tak jste na správné adrese. Naše firemní centrum v Ostravě (obsluhující firmy obratově od 50 mil. do 1,5 mld. Kč) právě hledá nového kolegu / kolegyni.

Co bude vaším úkolem?

  • Obsluhovat stávající portfolio firemních klientů v segmentu SEMM.
  • Hledat nové obchodní příležitosti v regionu – akviziční činnost.
  • Posuzovat riziko obchodní transakce v souladu se standardy banky a strukturování úvěrových obchodů.
  • Poskytovat celé spektrum bankovních produktů firemní klientele (financování provozních potřeb, investic, obchodních a exportních kontraktů, poskytování bankovních záruk a mnoho dalších).
  • Uzavírat smlouvy o úvěrových obchodech s klienty.
  • Spolupracovat s útvarem risk managementu, produktovými specialisty a s ostatními segmenty banky.

Pozice vás bude bavit, pokud:

  • Vynikáte v komunikačních a obchodních dovednostech a máte profesionální vystupování.
  • Dokážete najít nové obchodní příležitosti a dotáhnout je úspěšně do konce.
  • Znáte bankovní produkty pro firemní klienty (především úvěrové).
  • Pracujete proaktivně a samostatně, ale zároveň umíte pracovat jako součást týmu.
  • Cestování v regionu pro vás není problém (řidičský průkaz sk. B je podmínkou).
  • Výhodou je znalost finanční analýzy a cizích jazyků.
  • Máte bankovní praxi na obchodní pozici a prokazatelné obchodní výsledky.

A co u nás získáte?

  • Perspektivní a zodpovědnou práci v prostředí stabilní mezinárodní banky, která získala ocenění nejlepší a klientsky nejpřívětivější banka v ČR.
  • Sehraný tým, který Vám stejnou měrou oplatí Vaši práci a podporu.
  • Zdravé mezilidské vztahy, otevřená komunikace a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují.
  • Možnost seberealizace a profesního růstu – kariérní posuny jsou u nás častější než jinde.
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Ostravy.
  • Benefity na míru – stravenky, týden dovolené navíc, sick days, příspěvky na pojištění, výhodný úrok na hypotéku, a nebo třeba cafeterii – systém, kde si sám/sama navolíte benefity, na které chcete čerpat finanční dotaci.

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte se přihlásit a poslat nám svůj životopis.

V případě dotazů jsem k dispozici na tel: 603 808 124.

Podívejte se na nás i na www.atmoskop.cz.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3729704  Dátum zverejnenia: 1.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.