Specialista péče o klienty - brigáda s volbou směn (Teplice)

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Teplice, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zájem získat praxi, nasbírat nové zkušenosti a přivydělat si během studia nebo při rodičovské dovolené? Otevíráme nový tým odchozího volání a hledáme spolehlivé kolegy na dlouhodobou spolupráci.

Co u nás získáte?

  • Motivující finanční ohodnocení, kdy máte možnost výrazně ovlivnit výši svého výdělku – u nás je to o vás! Pevný základ je jistota, chápeme, že někdy prostě nemáte den :)
  • Možnost plánovat si směny - voláme od pondělí do neděle v čase 8:00 - 20:00.
  • Tým kolegů, kteří jsou si navzájem přáteli, a to není vůbec málo. Podpora od nadřízeného je naprostá samozřejmost.
  • Poznáte, jak funguje banka a naučíte se komunikovat s klienty. Možnost posunout se na hlavní pracovní poměr má u nás každý.
  • Přátelské a dostupné místo práce – podívejte se, jak to u nás vypadá - https://www.vimvic.cz/firma/raiffeisenbank-kontaktni-centrum

Co bude vaším úkolem?

  • Stanete se hlasem klientsky nejpřívětivější banky - budete kontaktovat stávající klienty banky a hledat pro ně nejlepší řešení podle jejich aktuálních potřeb.

Zajímá vás cokoliv dalšího? Zavolejte mi na 603 808 507, domluvíme se.

Pozice vás bude bavit, pokud:

  • Máte dobré komunikační schopnosti a chcete být v kontaktu s klientem.

Bez vašeho maturitního vysvědčení se neobjedeme a pokud umíte pracovat s PC, máte vyhráno - nevyžadujeme nic speciálního, využívat budete naše aplikace, na které vás naši trenéři perfektně zaškolí. Nebojte se přihlásit!

Jak na to?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3736020  Dátum zverejnenia: 9.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.