Junior obchodní partner

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
24000 - 29000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi akční? Baví tě každodenní komunikace s lidmi? Rád se pohybuješ v prostředí klubů, barů a restaurací? Jsi spíš sova než ranní ptáče a nevadí ti pracovat raději po večerech než dopoledne? Máš prodejního ducha a chuť vést malý tým?
Pokud jsi odpověděl ano, přidej se k nám.
Tvým úkolem nebude prodej produktu konečným zákazníkům, ale navazování vztahů s obchodními partnery.

CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE

Vyhledávání nových obchodních příležitostí
Navazování vztahů s provozovateli restauračních zařízení
Udržování dobrých obchodních vztahů
Prezentace produktu (ne za účelem prodeje)
Vedení menších týmu lidí

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

13. a 14. plat
Služební vůz k pracovním i soukromým účelům
Flexibilní pracovní doba
5 týdnů dovolené
Sick days
Příspěvky na dovolenou
Životní i úrazové pojištění
Osobní i profesní růst

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Tabákové výrobky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

KOHO HLEDÁME? Člověka, který má

SŠ/VŠ vzdělání
Dobré komunikační a prezentační schopnosti
Ochotu pracovat spíše ve večerních hodinách, občas o víkendech
Uživatelskou znalost práce na PC
Zodpovědnost, spolehlivost a pozitivní myšlení
Řidičský průkaz sk. B a je aktivním řidičem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3190980  Dátum zverejnenia: 18.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 24000 - 29000