Key account manager

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vytvoření si vlastní obchodní klientely
- Rozvoj obchodních příležitostí u zákazníků v ČR a v Evropě
- Budování strategických a dlouhodobých kontaktů a vztahů
- Aktivní vyhledávání nových příležitostí, Business Development – zaměření na atypické malosériové převodovky
- Obchodní vyjednávání a kontrola zakázkové smluvní dokumentace
- Úzká spolupráce s ostatními útvary společnosti
- Příprava nabídek, kalkulací, smluvní jednání
- Příprava obchodních a marketingových aktivit na definovaném teritoriu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době
- týdenní pracovní doba 37,5 hod. bez krácení mzdy
- 5 týdnů dovolené
- odpovídající platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech a prokazatelné praxi
- možnost profesního růstu a seberealizace
- možnost práce z domova 1 den v měsíci (tzv. “home office”)
- 3 dny zdravotního volna (tzv. “sick days”)
- příspěvek na stravování v podobě e-stravenek Sodexo
- kvartální odměny, cílové odměny z prodeje

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Jste obchodník tělem i duší s tahem na branku a hledáte novou příležitost? Pak jste zde správně. Významná ostravská společnost zabývající se komplexní zakázkovou výrobou převodných skříní, ozubených kol, věnců a jiných komponent hledá key account managera.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Technické vzdělání výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Zkušenosti z oboru strojírenství
- Silnou orientaci na klienta a hospodářský výsledek společnosti
- Znalost německého, ruského nebo dalšího jazyka výhodou
- Výborné komunikační a prezentační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3892240  Dátum zverejnenia: 3.6.2020