Dispečer pro tuzemskou/mezinárodní dopravu

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Ostrov u Stříbra, Kostelec, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Návrh řešení pro zlepšení transportních procesů
Spolupráce se smluvními dopravci
Zajišťování řidičů a vhodných dopravních prostředků pomocí systému
Vytvoření kontinuity dopravních procesů
Zajištění efektivní a včasné implementace procesů
Průběžné reportování nadřízenému
Aktualizace dat v daném systému
Optimalizace procesů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
Stravenky 90 Kč
25 dní dovolené
Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
Nápoje a drobné občerstvení na pracovišti zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Pro nové distribuční a transportní centrum v Plzeňském kraji, přímo u dálnice D5 hledáme zkušené dispečery pro mezinárodní i vnitrozemskou kamionovu dopravu.

Pokud máte zkušenosti s obdobnou pozicí, domluvíte se anglicky či německy a láká vás pracovat v renomované mezinárodní logistické společnosti pro jednu s nejprestižnějších značek na světovém automobilovém trhu, tak hledáme právě vás

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenosti na pozici dispečera
Znalost AETR
Povědomí o současné situaci na trhu
Dorozumíte se anglicky nebo německy - úroveň B1/B2
Ovládáte práci na PC (MS Office Excel)
Umíte převzít zodpovědnost za svěřené projekty
Soustředíte se na dané cíle a jejich plnění
Jste spolehlivý člověk

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3942298  Dátum zverejnenia: 18.11.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc