Finanční kontrolor/ka ve výrobní společnosti

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Vamberk, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš vážený klient rozšiřuje své řady na oddělení finanční kontroly. Proto hledáme kandidáty, kteří tento tým posílí svými zkušenostmi. Společnost má mezinárodní působnost, jsou světovou špičkou ve svém oboru a jejich výrobky mají mnohostranné využití. Zní to docela tajemně, viďte? Jméno klienta Vám prozradíme hned, jak nás kontaktujete, nebojte.

Pokud máte v oblasti controllingu již zkušenosti, čísla Vám nejsou cizí a domluvíte se anglicky nebo německy, dejte nám o sobě vědět.

Co Vás čeká?
- kontrola finančních cílů a nákladů
- příprava analýz, reportů a jejich prezentace
- zpracování hromadných dat a práce s SQL databázemi
- controlling výroby

Co Vám nabízíme:
- zajímavou práci ve fajn kolektivu
- pečlivé zaškolení a trvalé vzdělávání
- týden dovolené navíc a k tomu 3 sick days
- příspěvek na penzijní připojištění
- stravenky, flexipassy a další

Co od Vás očekáváme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
- zkušenosti na obdobné pozici min 1 rok
- angličtinu na komunikativní úrovni (NJ výhodou)
- znalost práce se SQL databázemi a SAP
- spolehlivost, samostatnost
- řidičské oprávnění sk. B

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost s dlouholetou tradicí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomické zaměření

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3991946  Dátum zverejnenia: 26.10.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc