Sales Manager (region Olomoucko)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč/měsíc+ bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste zkušený/á B2B obchodník/ce a aktuálně se poohlížíte po nové pracovní výzvě? Baví Vás péče o stávající klienty, ale rádi se také vydáte do terénu získat klienty nové? Bez větších problémů se domluvíte a porozumíte anglicky (B1-B2)? Pokud Vás láká pracovat v jedné z předních světových přepravních společností, pak jste na správném místě a určitě čtěte dále!

Co Vás na pozici čeká:
• péče o stávající klienty a získávání nových klientů (v regionu Olomoucko)
• příprava, účast a vedení obchodních schůzek s klienty
• zodpovědnost za správné plnění obchodního plánu
• tvorba cenových nabídek
• možnost plánovat si vlastní práci - práce v terénu/home office

Zaměstnanecké výhody, benefity

• fixní mzda + atraktivní kvartální bonusy
• služební auto i k soukromým účelům
• 5 týdnů dovolené a také 3 sick days
• stravenky
• Cafeteria systém odměn
• karta Multisport
• pracovní nástroje - notebook, telefon
• možnost jazykového vzdělávání
• zvýhodněný tarif mobilního operátora (pro více čísel - možnost využít v rodině)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Společnost je jednou z předních světových přepravních společností.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• min. SŠ vzdělání
• alespoň 5 let zkušeností na obchodní pozici (ideálně B2B)
• výhodou je také zkušenost z oblasti logistiky
• bydliště v regionu Olomoucko
• výborné vyjednávací a komunikační dovednosti, ochota přinášet nový business
• komunikativní úroveň AJ (B1-B2) - na interní komunikaci ve společnosti, vstupní školení a je zde také možnost, že jeden z pohovorů bude v angličtině
• ŘP sk. B - aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3998274  Dátum zverejnenia: 10.11.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc