Sprechen Sie Deutsch? (administrativní pracovník)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
leden

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš odstartovat svou kariéru ve významné německé společnosti v Ostravě?
Německy se domluvíš a chceš se v tomto jazyce rozvíjet?
Bylo by pro TEBE fajn mít kolem sebe skvělý tým, flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat z domu i několik dní v týdnu?

Jaký bude tvůj běžný den?
administrativa německých smluv a jejich zapracování do SAP - úprava dat, zakládání, fakturace apod.
denní komunikace se zákazníky a řešení jejich požadavků (smlouvy, faktury)
podpora a poradenství klientům
vyřizování emailů a telefonických hovorů v NJ
aktualizace dat v SAP (zaučíme Vás)
podávání návrhu na zlepšení procesů
účast na poradách týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

bonus 10 000 CZK za podpis smlouvy
benefit karta 2000 CZK/měsíc - sport, kultura, i školka)
flexibilní pracovní doba
25 dní dovolené
home office
příspěvek na stravování (e-stravenky)
jazykové kurzy (AJ, NJ)
firemní mateřská školka (1250/měsíc) 7-18:00
příspěvek na MultiSport kartu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

V Centru sdílených služeb v Ostravě nebo Praze hledáme specialisty pro péči o zákazníky s němčinou. Jedná se o skvělou příležitost pro kandidáty, kteří chtějí začít svou kariéru v profesionálním prostředí nově budovaného týmu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

administrativa, zákaznický servis

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

ovládání MS Office na uživatelské úrovni, SAP výhodou ne podmínkou
komunikativní němčina - psanou i mluvenou formou (B1+/B2)
zájem o práci v administrativě a optimalizaci procesů
výborné komunikační dovednosti
prozákaznický přístup - denní kontakt s německými zákazníky
týmový hráč

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4005479  Dátum zverejnenia: 27.11.2020