Projektový specialista v oblasti intralogistiky

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hradec Králové, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro předního poskytovatele logistických řešení na světové úrovni hledáme Projektového specialistu v oblasti intralogistiky. Společnost nabízí komplexní koncepci pro intralogistiku, která řídí výměnu informací mezi vozíky a všemi souvisejícími systémy. Zároveň poskytují řešení šitá na míru pro každou individuální poptávku. Více než stoletá historie a zkušenosti činí z našeho klienta silného hráče na trhu, jehož kvality máte jako možní budoucí zaměstnanci na dosah.
Stačí nám dát o Vás vědět!

Co Vás čeká:
- řízení projektů v oblasti intralogistiky zejména v oblasti skladového hospodářství (systémové vozíky, software pro správu manipulační techniky, regálové systémy a ostatní)
- obchodní a technická podpora manažerům prodeje
- jednání se zákazníky a řešení jejich požadavků na míru
- příprava návrhů řešení, tvorba výkresové dokumentace, vedení projektu
- vyjednávání a koordinování subdodavatelů

Co Vám můžeme nabídnout:
- prémie v přímé závislosti na dosažených výsledcích
- možnost homeoffice
- příspěvek na penzijní/úrazové pojištění
- právní a psychologické poradenství
- stravenky v hodnotě 120 Kč
- týden dovolené navíc
- zaškolení na centrále v Praze
- možnost kariérního růstu
- služební automobil

Co od Vás očekáváme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
- ekonomické a finanční povědomí
- praxi v oblasti skladové problematiky nebo provozní logistiky (zřizování nebo optimalizace skladů)
- znalost programu CAD 2D pro tvorbu výkresové dokumentace výhodou
- zkušenosti s WMS nebo ERP systémy výhodou
- praxe v oblasti technického poradenství a v obchodní činnosti výhodou
- organizační schopnosti, přesnost, spolehlivost, logické myšlení
- ochotu cestovat

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

společnost nabízející intralogistická řešení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4022155  Dátum zverejnenia: 21.2.2021