Specialista pro vizualizaci dat (JavaScript + Python/Ruby/R), PRAHA

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 95 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás navrhovat a vyvíjet vlastní vizualizace?
Umíte poradit jaké dashboardy či analytické nástroje jsou vhodné?

Máte zkušenost s vývojem v JavaScript a s některým z těchto jazyků - Python, Ruby, R, Matlab a pod.?
Uvítáte práci v mezinárodním prostředí s denní komunikací v angličtině?

Pak hledáme právě Vás!

Pro našeho klienta, mezinárodní analytickou společnost, která vyvíjí vlastní nástroje pro práci s daty a zpracovává rozsáhlé datové analýzy, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialisty / vývojáře pro vizualizaci dat do nově vznikajícího týmu Data Science v Praze.

Budete součástí pěti členného týmu Data Science, který používá nejmodernější technologie a metody pro lepší a jednodušší získávání nových informací a praktických poznatků z různých datových zdrojů.

co budete dělat?
- navrhovat a vyvíjet vlastní vizualizace
- revidovat stávající řešení a technologie pro vizualizaci dat
- tvořit vhodné přístupy k řešení nových potřeb vizualizace dat
- doporučit vhodné dashboardy a analytické nástroje
- umět navrhnout nejlepší pracovní postupy
- umět vykouzlit z dat přehledy a prezentace, které budou obrazem businessu a současně umožní respektovat intuitivnost, složitost, interaktivitu, flexibilitu vizualizací a aplikací.
- budete součástí obchodních jednání s klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

- krásné pracovní zázemí v centru Prahy
- stabilní tým, přátelské pracovní prostředí
- 5 týdnů dovolené + 3 SickDays
- možnost občasné práce z domova
- pravidelné interní i externí školení (hard + softskills)
- kurzy angličtiny
- cafeteria systém
- stravenky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Poradenství a konzultační činnosti v oblasti řízení firem

Klientem je mezinárodní analytická a vývojářská společnost.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

JavaScript - Pokročilý
Python - Základy
D3.js - Základy
business intelligence nástroj - Pokročilý
HTML - Základy
CSS - Základy
JSON - Základy

Praxe na pozici/v oblasti

data science, vývojář

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4024342  Dátum zverejnenia: 23.1.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc