Vedoucí oddělení reklamací

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Česká Třebová, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou stabilní společnost, hledáme kolegu (m/ž), který má zkušenosti v oblasti reklamací.
Hledáme šikovného kandidáta, který má obdobnou předchozí zkušenost z výrobní společnosti a převezme zodpovědnost za dané oddělení kvality.

Co vás na pozici čeká?
- vedení týmu podřízených zaměstnanců
- řízení oddělení reklamací - zákaznické/ dodavatelské
- vyhodnocování reklamací
- zodpovědnost za zpracování analýz kořenových příčin
- nastavení nápravných opatření, dohled nad plněním nápravných opatření
- pravidelná komunikace
- analýzy dat a následný reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 13. plat
- 26 dní dovolené
- stravenky v hodnotě 70,- CZK
- příspěvek na životní pojištění/ penzijní připojištění
- Benefit karta: 6 000,- CZK / ročně - možnost využít na sportovní/ společenské aktivity, lékárně, knihkupectví aj.
- školkovné 500,- CZK/ měsíc
- systém firemního vzdělávání/ jazykové kurzy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Více informací Vám sdělím osobně nebo při telefonním spojení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání technického směru
- předchozí zkušenost na obdobné pozice z výrobní společnosti - zákaznické reklamace
- zkušenost s vedením/ motivováním týmu zaměstnanců
- preciznost; orientaci na výsledek

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4028792  Dátum zverejnenia: 3.2.2021