LEAN specialita

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Jihlava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výrobní závod prestižní světové značky ve svém oboru hledá specialistu na LEAN a CI. Jedná se o velice samostatnou roli přímo podřízenou Vedoucímu úseku (německý manažer) s hlavní zaměřením na řízení a aplikaci “production system” do výrobní praxe.
- podpora, vedení a řešení “Productions System” témat na úseku výroby
- VSD & VSM, digitální Roadmap a digitální dvojče
- příprava CIP Workshopů & a zpracovávání CIP projektů, SMC, Speed Weeků
- Pull/Push, Exoten-management na úseku výroby
- koordinace a sledování RPP projektů
- příprava, koordinace a sledování opatření z interních a externích auditů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pružná pracovní doba
- možnost využívat Home office
- 5 týdnů dovolené
- prémie za výsledek firmy (13. a 14. mzda)
- příspěvek na relokaci nebo i možnost nabídky firemního bytu
- příspěvek do cafeterie (6000 Kč/rok)
- dotované závodní stravování (menu od 17 Kč), výhodný mobilní tarif
- sportovní aktivity zdarma (plavání, bruslení, fitness)
- široká škála dalšího vzdělávání (např. intenzivní jazykové kurzy) a zájmové kurzy zdarma
- věrnostní benefity (příspěvek na penzijní připojištění, prémie za životní a pracovní jubileum, zaměstnanecké zápůjčky)

Informace o náboru

Životopis v AJ

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobní závod prestižní světové značky ve svém oboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

LEAN, CI, Production system

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4029523  Dátum zverejnenia: 4.2.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc