Hledá se němčinář/ka (až 42 000 CZK)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno-střed, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
co nejdříve
Mzdové podmínky (brutto)
34 000 - 42 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

baví tě komunikace s lidmi? mluvíš německy i anglicky? Rád/a lidem pomáháš? Pokud jsi odpověděl/a 3x ano, tak je tato práce přesně pro tebe. Pokud máš ještě navíc nějaké zkušenosti s podobnou prací, tak jsi ideálním kandidátem/kandidátkou.
Náš klient je mezinárodní společnost s pobočkou v Brně poskytující podporu společnostem po celém světě.

Náplň práce
• budeš si psát a volat s německy mluvícími zaměstnanci
• poskytneš jim podporu při řešení administrativních a lehce technicky orientovaných požadavků
• pokud by se jednalo o něco složitějšího, předáš požadavek na vyšší level podpory

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 34 000 - 40 000 Kč měsíčně
• a až 2000 Kč výkonnostní bonus
• 5 týdnů volna
• stravenky (100 Kč)
• multisportku
• moderní kanceláře
• jazykové kurzy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Mezinárodní progresivní společnost poskytující IT služby a business consulting klientům z celého světa.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• němčina a angličtina na dobré, komunikativní úrovni
• předchozí zkušenost s podobnou pozicí je výhodou
• základní znalost PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4032373  Dátum zverejnenia: 20.4.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 34 000 Kč/měsíc