Mzdová účetní s AJ - práce kompletně z Home Office

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

● evidence mzdových podkladů, jejich kontrola a předání externí mzdové účtárně
● práce s docházkovým systémem - administrace absencí
● zajištění zaúčtování mezd do systému SAP a asistence finančnímu oddělení s rekonciliací a čištěním účtů
● zodpovědnost za zákonné odvody
● řízení komunikace s externími regulátory
● provádění ročního zúčtování daní, evidence slev na dani, různých dalších úlev
● agenda exekucí a insolvencí, sociálního a zdravotního pojištění - komunikace s úřady
● kompletace dokumentů k získání příspěvků z pojištění odpovědnosti
● mzdový reporting
● školení zaměstnanců v oblasti mzdové problematiky, monitoring změn v této oblasti

Zaměstnanecké výhody, benefity

● práce kompletně z home office v perspektivní společnosti působící ve stabilním sektoru
● samostatná seniorní pozice s možností dalšího rozvoje
● pracovní smlouva na dobu neurčitou
● 5 týdnů dovolené
● systém cafeterie s možností výběru benefitů: stravenková karta, příspěvek na penzijní/životní připojištění, Multisport karta
● systém Benefits Plus kam po zkušební době zaměstnavatel přispívá 4000 Kč ročně
● systém Share Plus - nákup akcií společnosti s poměrem 2 kusy za 1 nakoupenou akcii
● možnost dostávat dětské papírové plenky zdarma do 2,5 let věku dítěte

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba papíru, papírenských výrobků

Významná mezinárodní společnost, která vyrábí hygienické produkty.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

SAP R/3 - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

mzdová/ý účetní

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

samostatnost - pozice je po zaučení v Jaroměři kompletně na remote bázi

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4041794  Dátum zverejnenia: 14.4.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc