Technik/Technička kvality

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Nový Bydžov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Celosvětově rozšířená společnost s moderní a stabilní firemní kulturou s propracovanou vnitřní strukturou a mateřským sídlem ve Švýcarsku, která je specialistou ve výrobě pryžových dílů a zásobuje globální dodavatele prioritně automobilového systému, zdravotnické techniky, stavebnictví a spotřebního zboží. Hledá novou posilu na pozici Technika zajišťování dodavatelské kvality.

Náplň práce

- kontrola 8D-reportů od dodavatele
- vedení pravidelných schůzek
- zapracování příčin vad a opatření do FMEA
- analýza dat a sestavení akčních plánů spolu s dodavatelem a kontrola
nápravných opatření
- plánování a provádění popř. kontrola projektů v rámci procesu neustálého
zlepšování
- spolupráce při plánování a provádění interních a externích auditů
- spoluúčast při tvorbě interní dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavou mnohotvárnou činnost v dynamické společnosti s dlouhodobou
perspektivou
- 5 týdnů dovolené
- stravenky, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, roční bonusy
- příjemnou firemní kulturu založenou na otevřenosti a respektu
- odpovídající konkurenceschopné odměňování, zaměstnanecké požitky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Praxe na pozici/v oblasti

dodavatelské kvality

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání – strojírenství, chemie, kvalita
- odpovídající praxi na obdobné pozici
- skvělou znalost IATF 16949, PPAP, FMEA
- znalost Lean managementu výhodou
- AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou
- dobré uživatelské znalosti MS Office a SAP
- komunikativnost, samostatnost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4045413  Dátum zverejnenia: 20.10.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc