Strojník betonárny

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Lužec nad Vltavou, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zabezpečení a řízení chodu mísícího centra - automatizovaně z velína
• namátková (pohledová) kontrola vzorku směsi
• úzká spolupráce s ostatními členy týmu/obsluhy stroje

Zaměstnanecké výhody, benefity

• jistotu a stabilitu v dominantní společnosti
• motivační ohodnocení
• práce v přátelském kolektivu s moderním zázemím
• důkladný zácvik od kolegy
• pouze ranní směny
• dotované závodní stravování
• přátelský kolektiv stabilní české společnosti
• možnosti dalšího profesního rozvoje

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Pro etablovanou českou rodinnou společnost, zabývající se výrobou široké škály betonových prvků pro stavebnictví, hledáme kandidáta/ku na pozici Strojníka pro mísící centrum.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

stavebnictví

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání nebo vyučení (automatizované provozy, opravář strojů, elektro, zedník, ...)
• aktivní přístup, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
• znalost práce na PC

výhodou:
• praxe praxi v oblasti betonu nebo s ovládáním automatizované výrobní linky
• strojnický průkaz, průkaz řidič VZV
• jeřábnické a vazačské zkušenosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4052680  Dátum zverejnenia: 26.3.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc