Skvělá práce ve výrobě - až 29 800 kč / měs., 13. plat

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Na Rovném 866, 400 04 Trmice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

výroba práškových barev (interiérová, exteriérové, ochranné nátěry)

Zaměstnanecké výhody, benefity

-práce na HPP
-skvělou výši fixní měsíční mzdy (od 20 500,- Kč základ) + osobní ohodnocení 2 700,- Kč + prémie 1.5 tis.
-nadstandardní příplatky za přesčas (100% o víkendu)
-13.plat
-flexipassy nebo příspěvek na dovolenou 5 tis/ rok
-bonusy za pracovní výročí, doporučení kandidáta
-zdarma káva, čaj, voda na pracovišti
-závodní stravování – 32,- Kč / oběd
-zajištěné pracovní oblečení a ochranné pracovní pomůcky včetně údržby - praní
-profesionální školení, firemní akce apod.
-25 dní dovolené za kalendářní rok
-profesní růst
-dobrá dopravní dostupnost do zaměstnání

Informace o náboru

Hledám spolehlivé pracanty, kteří by rádi našli uplatnění v prosperující společnosti zaměřené na výrobu ochranných a dekorativních barev. Práce je v třísměnném provozu, ale s volnými víkendy a měsíční mzdou od 24 700 Kč.

Máte zkušenosti z některého výrobního závodu jako operátor, případně jako obsluha výrobních zařízení / strojů?

Pak je tu pro Vás nová příležitost v přátelské a stabilní společnosti přímo v Ústí nad Labem!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Jotun poskytuje speciální výrobky zahrnující prémiové dekorativní barvy pro dlouho sloužící a krásné povrchy a nátěry pro korozní ochranu i proti usazování nečistot na kovových podkladech a pasivní protipožární ochranu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-vzdělání min SOU/SŠ
-chuť do práce a spolehlivost
-přesnost a manuální zručnost
-ochota pracovat ve směnném provozu – víkendy jsou volné
-fyzická zdatnost, bez alergií – prašný provoz
-důležité je, co umíte a jak se k práci stavíte

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4053155  Dátum zverejnenia: 28.4.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 20 500 Kč/měsíc