Reagujte bez životopisu

Řidič/ka C Blansko

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Blansko, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
24 000 - 27 000 Kč/měsíc-sezónní bonusy až 10 000 Kč -100 Kč stravenky -příspěvek na penzijní pojištění 500 Kč/měsíc -příspěvek na životní pojištění 500 Kč/měsíc -flexi pas až 1000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste aktivní řidič/ka? Chcete mít jisté peníze, stálou práci? Staňte se řidičem/řidičkou pro zavedenou a stabilní společnost.

Náplň práce:
-řídit náklaďák, naložit a vyložit odpad (svozové vozidlo) nebo pouze řídit
-vést záznamy o provozu vozidla
-starat se o svůj vůz

Požadujeme
-platný řidičský a profesní průkaz sk. C+ E (E výhodou, nikoli podmínkou), kartu řidiče
-absolvování psychotestů
-zkušenost s řízením kontejnerových vozidel výhodou
-průkaz ADR výhodou
-spolehlivost

Nabízíme
-nástup možný ihned
-průměrnou mzdu 27 000 Kč
-sezónní bonusy až 10 000 Kč
-práci pouze na denní směnu
-4 týdny dovolené + 2 dny zdravotního volna
-100 Kč stravenky
-příspěvek na penzijní pojištění 500 Kč/měsíc
-příspěvek na životní pojištění 500 Kč/měsíc
-flexi pas až 1000 Kč/měsíc
-moderní nová auta - Mercedes

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Odpadové hospodářství

Jsme jednou z největších společností na trhu odpadového hospodářství, komunálních služeb, sanací ekologických zátěží, demolic, údržby komunikací.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

C

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4066746  Dátum zverejnenia: 14.6.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 24 000 Kč/měsíc