Process/Lean Specialista (Brno, štíhlá výroba, AJ)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste člověk, který má zkušenosti se zefektivňováním procesů ve výrobě a logistice? Vytvářel/a jste optimalizovaná pracoviště dle metod Lean Managementu? Nehledáte práci primárně z kanceláře, naopak, rád/a hledáte příčiny přímo u zdroje - ve výrobě? Pokud se chcete uplatnit v mezinárodní výrobní společnosti, která se zaměřuje na automobilový průmysl a hledáte samostatnou práci, kde budete svým pánem/paní - skvělé, určitě nám o sobě dejte vědět!

co Vás na pozici čeká:
• tvorba optimalizovaných pracovišť dle metod Lean Managementu
• zefektivňování procesů, snižování nákladů výroby a plnění kvalitativních cílů
• hledání dalších úspor v rámci výroby či logistiky, sledování mezioperačních zásob
• spolupráce při tvorbě VSM (Value Stream Mapping) map, aplikace Kanban Pull systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 25 dní dovolené
• zázemí stabilní mezinárodní společnost, nové projekty
• práce pouze na denních směnách
• stravenkový paušál v hodnotě 50,- Kč čistého/den
• ActivePass
• firemní akce - Family day, Vánoční večírek, atd.
• narozeninové Flexipasy v hodnotě 500,- Kč
• Flexipasy k narození dítěte v hodnotě 1 000,- Kč
• proplacení očkování proti chřipce
• čisté a bezpečné pracovní prostředí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Jsme mezinárodní výrobní firma s přibližně 2700 zaměstnanců v 9 zemích světa. Úzce spolupracujeme s výrobci automobilů na dokonalých technických řešeních.

Naše hlavní zaměření: automobilové interiéry. Náš cíl: trvalý růst – nejlépe s odborníky jako jste vy. Protože abychom se i nadále stali lepšími, profesionálnějšími a úspěšnějšími v budoucnosti, hledáme skutečné profesionály.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• předchozí praxe v oblasti automotive nebo příbuzném technickém oboru na obdobné pozici
• technické vzdělání, samostatnost, inovativní myšlení
• znalost metod průmyslového inženýrství a statistických metod
• pokročilá znalost angličtiny nebo němčiny (B2 a vyšší - komunikativní úroveň)
• výhodou je znalost, aplikace a zavádění praktiky Lean Tools v provozu (5S, Kanban, VSM ) výhodou
• zkušenost se SAP je také výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4074281  Dátum zverejnenia: 4.5.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc