Junior finanční účetní (Brno)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete se stát součástí finančního týmu mezinárodní výrobní společnosti? Máte již předchozí zkušenost s účetnictvím (1-2 roky)? Pokud máte zájem o účetní pozici, kde budete zodpovědný/á za účetnictví a controlling českých poboček společnosti, pak nám o sobě neváhejte dát vědět!

co bude Vaší náplní práce:
• účtování běžných účetních operací (mzdy, závěrky, leasingy, úroky… )
• zpracování bankovních výpisů
• spolupráce s oddělením controllingu při měsíčních uzávěrkách společnosti
• zpracování majetkové agendy
• zpracování dodacích listů a kontrola automatické fakturace¨
• kontrola správnosti vystavených faktur, vystavení nesystémových faktur dle potřeby

Zaměstnanecké výhody, benefity

• flexibilní pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené
• stravenkový paušál
• jazykové a odborné vzdělávání
• příležitost k osobnímu a profesnímu růstu
• firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Jsme mezinárodní výrobní firma s přibližně 2700 zaměstnanců v 9 zemích světa. Úzce spolupracujeme s výrobci automobilů na dokonalých technických řešeních.

Naše hlavní zaměření: automobilové interiéry. Náš cíl: trvalý růst – nejlépe s odborníky jako jste vy. Protože abychom se i nadále stali lepšími, profesionálnějšími a úspěšnějšími v budoucnosti, hledáme skutečné profesionály.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• min. SŠ s maturitou – ekonomického směru
• předchozí praxe na podobné pozici alespoň 1-2 roky
• zkušenost s prací s ERP systémem (SAP výhodou)
• alespoň pasivní znalost angličtiny a němčiny (pro porozumění, práce s cizojazyčnými účetními doklady)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4074469  Dátum zverejnenia: 4.5.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc