Výrobní dělník/dělnice až 23 000 Kč/měsíc

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Trutnov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte snadnou práci v moderní výrobě? Pojďte pracovat jako výrobní dělník/dělnice v elektrotechnickém průmyslu do Trutnova.

Vaší pracovní náplní bude:
• montážní a manipulační práce na výrobní lince
• manuální kompletace výrobků
• obsluha strojů a zařízení
• zajištění kontroly kvality

Zaměstnanecké výhody, benefity

• průměrnou měsíční hrubou mzdu 23 000 Kč
• nadstandardní příplatky (příplatek za práci o víkendu 50 %, příplatek za práci v noci 20 Kč/hod, příplatek za práci odpoledne 7,5 Kč/ hod, příplatek za práci v nepřetržitém provozu 14 Kč/hod)
• stravenky v hodnotě 75 Kč nebo 95 Kč za každou odpracovanou směnu
• výkonnostní bonus 25%
• 5 týdnů dovolené
• Benefit Plus
• moderní pracovní prostředí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Jednička v elektrotechnickém průmyslu v Královéhradeckém kraji.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
• spolehlivost
• zodpovědnost a pečlivost
• manuální zručnost
• předchozí zkušenosti z výroby výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4074679  Dátum zverejnenia: 7.1.2022