Inženýr kvality

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hustopeče, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
co nejdříve

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

zajímá Vás automotive? Baví Vás oblast kvality? Máte nějakou zkušenost s obdobnou pozicí? Pojďte pracovat do progresivní společnosti využívající nejnovější technologie.

• Spolupráce na předání a uvolňování produktů a procesů k sériové výrobě
• Pravidelné ověřování stavu přípravy, plnění požadavků na kvalitu a koordinace opatření
• Řešení dodavatelských nebo zákaznických reklamací
• Spolupráce s projektovými vedoucími na aktuálních projektech
• První vzorkování (plánování, shromáždění podkladů, spolupráce a podpora při vystavení zprávy o prvních vzorcích EMPB, PPAP atd.)
• Sledování stavu sériové výroby
• Blokování a uvolňování výrobků a procesů, analýza neshod v projektové fázi, návrh nápravných opatření a jejich implementace
• Účast na Q-review se zákazníkem.
• Spolupráce na 5S auditech
• Spolupráce na Lean a Sig Sigma projektech

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 25 dnů dovolené
• pružná pracovní doba
• věrnostní odměny
• vánoční odměny
• penzijní připojištění
• cafeteria (benefit plus)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Progresivní automotive společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

technický směr

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• předchozí zkušenost s obdobnou pozicí
• čtení výkresů
• 8D systematika
• angličtina nebo němčina
• znalost automotive výhodou
• řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4087009  Dátum zverejnenia: 21.5.2021