Technik servisního centra (mobilní telefony) + 20.000,- nástupní bonus

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte zajímavou práci na jednu směnu v Brně?

Máte vzdělání v oboru elektro?

Nebo máte jenom praxi v opravách mobilních telefonů?

Hledáme šikovné pracovníky, kteří se chtějí něco naučit a posílit náš tým prima techniků!

Pracovní doba:

pondělí-pátek, 6:30 - 15:15

Víkendy jsou volné

Budete přímo kmenovým zaměstnancem hned od nástupu.

Vaší hlavní náplní práce bude:

- testování a oprava spotřební elektroniky

- diagnostika a opravy základních desek mobilních telefonů

- vedení systémové dokumentace spojené s procesem oprav

- pájení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- fixní mzdu od 25.000 kč -> záleží na Vašich zkušenostech

- bonus za docházku a produktivitu až 3000 Kč

- benefit karta 300kč měsíc (v případě odchodzení 50% prac.fondu)

- stravenkový paušál

- možnost sportovního vyžití na pracovišti, vlastní posilovna (posilovna + lekce jógy)

- jazykové kurzy

- vitaminové balíčky, 300kč na benefitní kartu v případě narozenin

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU/SŠ elektro

- zkušenosti s pájením, manuální zručnost a dobrý zrak

- dobrou orientaci v elektrotechnických schématech a komponentech

- základy práce s počítačem a Excelem

- nástup možný co nejdřív

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4099623  Dátum zverejnenia: 9.6.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc