Production manager (Brno, automotive, AJ)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s vedením výroby a prokazatelné zkušenosti z oblasti automotive (zpracování plastů)? Jste člověk, který je zapálený pro věc, má tah na branku a zná procesy z automotive výroby? Dokážete si obhájit své návrhy a umíte komunikovat v angličtině? Pokud Vás zajímá více, pak určitě čtěte dále!

Hledáme nového kolegu/kolegyni, který má:
• vynikající komunikační schopnosti,
• dokáže vést tým,
• efektivně plánovat a nastavovat procesy.

Jaké budou hlavní odpovědnosti/náplň práce?
• vedení týmu 120 operátorů a 25 team/shift leaderů, seřizovačů
• zavádění nových produktů a růst výroby
• vedení projektů a zlepšování OEE (Overall Equipment Effectiveness), zavádění zlepšení do výroby a zajištění dosahování KPI
• dohled nad výrobními procesy, pomoc při plánování výroby
• odpovědnost za zajištění efektivnosti výroby
• odpovědnost za realizaci výrobního plánu v potřebné kvalitě a dle časových harmonogramů
• plánování, koordinace a bezpečné provádění pololetních revizí výroby
• monitorování výdajů a kontrola rozpočtu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 5 týdnů dovolené
• stravenky/příspěvek na stravování
• atraktivní finanční ohodnocení s bonusovým programem
• služební auto (i pro soukromé účely)
• mobilní telefon, notebook
• flexibilní začátek/konec pracovní doby
• firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Jsme mezinárodní výrobní firma s přibližně 2700 zaměstnanců v 9 zemích světa. Úzce spolupracujeme s výrobci automobilů na dokonalých technických řešeních.

Naše hlavní zaměření: automobilové interiéry. Náš cíl: trvalý růst – nejlépe s odborníky jako jste vy. Protože abychom se i nadále stali lepšími, profesionálnějšími a úspěšnějšími v budoucnosti, hledáme skutečné profesionály.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• technické vzdělání (SŠ nebo VŠ)
• předchozí praxe ve výrobní společnosti (5 let a více), ideálně 2 roky v automobilovém průmyslu
• zkušenosti s vedením lidí
• zkušenosti s tvorbou a implementací procesů zlepšování výroby
• MS Office
• komunikativní úroveň angličtiny (B1-B2 a vyšší)

...velkou výhodou bude:
• zkušenost s LEAN metodami
• komunikativní úroveň němčiny (B1-B2 a vyšší)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4100445  Dátum zverejnenia: 10.6.2021