Reagujte bez životopisu

Montážní dělník

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Staňkov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
29.11.2021
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- kompletace a montáž dílů dle pracovního návodu
- kontrola kvality
- drobná administrativa
- práce ve dvousměnném až třísměnném provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástupní mzdu 25 000 Kč
- náborový příspěvek 10 000 Kč (po třech měísích)
- po zapracování pravidelné navyšování mzdy
- příspěvek na dopravu až do výše 1 500Kč (dle vzdálenosti od místa bydliště)
- příplatky za víkend
- výkonnostní bonus
- věrnostní prémie
- příspěvek na stravování (vlastní jídelnu)
- 20 dní dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Chcete se uplatnit ve firmě, která je lídrem v oblasti technologií a inovací pro automobilový průmysl? Pokud Vás neláká pásová výroba, ale velmi zajímavá práce s možností mzdy po zaučení až 30 000 Kč, náborovým příspěvkem 10 000 Kč a mnoha dalšími bonusy včetně příspěvku na dopravu, pak neváhejte a kontaktujte nás, jste náš člověk.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4210166  Dátum zverejnenia: 24.11.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc